Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I trimester(16)


3. septembril osalevad õppekäigul kõik Kabala õppehoone õpilased (18) ja Oisu õppehoone I väikeklassi õpilased (5). Õpetajad Merit Oss, Õnne Roosileht, Maris Huopolainen ja tugiisik Tatjana Rikk (4)

3. septembril väljub 30-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 8.30

Kabala rahvamaja juurest kell 8.40

Piimandusmuuseumi programmi algus kell 9. 00 ja programm kestab orienteeruvalt 2 tundi.

Programm sisaldab ekskursiooni muuseumis ja kohukese valmistamist.

Sulge

7. septembril toimuvad Oisu õppehoone7. septembril toimuvad Oisu õppehoones 7.-9. klassi õpilastele ja II väikeklassi õpilastele Nutrilligent OÜ Rahvatervise Akadeemia fruktodisaini õppetoad. Õppetoad toimuvad õppetundide ajal.

Sulge




09september
Spordipäev Kabalas

10. septembril osalevad õppekäigul Oisu õppehoone 1.-6. klassi õpilased (46) Õpetajad Ülle Valge, Reet Mets, Sirje Kips, Tiina Leesmaa

10. septembril väljub 50-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 10.30

Piimandusmuuseumi programmide algus kell 11.00 ja programmid kestavad orienteeruvalt 2 tundi.

Programmid sisaldavad ekskursiooni muuseumis ja kohukese valmistamist((1.-3. klass) ning jäätise valmistamist (4.-6. klass)

Sulge



Kurja ilma festivali raames toimub Kabalas nii mõndagi huvitavat! Tule ja saa osa seiklusmängust!

Sulge




I trimester
täna, 26.september

Teisipäev 29.09. (50 õpilast) 59 kohaline buss.

Väljasõit Kabala rahvamaja juurest 8.15, Oisu õppehoone juurest 8.25. Tagasi hiljemalt 15.30

Osalevad:

Kabala õppehoone 1.-4. klassi õpilased, Oisu õppehoone

1. klass, 4. klass, väikeklass I , 7. klass, 8. klass

Programmi algus 10.15

10.15-10.30 saabumine, lühike tutvustus

10.30-11.00 teadusteater "Väikese teadlase katsed" 1.K klass-4.K klass, Vä I, 1.R klass , 4.R klass

10.30-11.00 iseseisev tutvumine ekspositsiooniga 7. klass, 8. klass

11.00-11.30 välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid välgusaalis kõikidele keskuse külastajatele

11.30-12.15 programm "Kliimamuutused" 7. klass, 8. klass

11.30-12.15 iseseisev tutvumine ekspositsiooniga 1.K klass - 4.K klass, Väikeklass I , 1.R klass , 4.R klass

Õpetajad: Õnne Roosileht, Merit Oss, Reet Mets, Maris Huopolainen, Tatjana Rikk, Ülli Kaiv, Aivar Meesaak, Jaanus Roosileht

Sulge

Kolmapäev 30.09.20 (45 õpilast) 49 kohaline buss

Väljasõit Oisu õppehoone juurest 8.15. Tagasi hiljemalt 15.30

Osalevad Oisu õppehoone järgmisd klassid: 2. klass, 3. klass, 5. klass, 6. klass, 9. klass, Väikeklass II

Programmi algus kell 10.00

10.00-10.15 saabumine, lühike tutvustus

10.15-11.00 programm "Kliimamuutused" 6.R klass, 9.R klass , Väikeklass II

10.15-11.00 iseseisev tutvumine ekspositsiooniga 2.R klass, 3.R klass, 5.R klass

11.00-11.30 välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid välgusaalis kõikidele keskuse külastajatele

11.30-12.30 programm "Keskkonnataju" 2.R klass, 3.R klass, 5.R klass

11.30-12.30 iseseisev tutvumine ekspositsiooniga 6.R klass, 9.R klass ,Väikeklass II

Õpetajad: Sirje Kips, Külli Liblik, Piret Päll, Ülle Valge, Kaire Oper

Sulge