36.Paide-Türi rahvajooks 05. сентября ann

Uus kooliaasta on alanud ja kaugel pole enam järjekordne Paide-Türi rahvajooks. Sel aastal toimub jooks 7.oktoobril.
Endiselt kehtib õpilastele ja õpetajatele soodusregistreerimine oma koolis. Lastejooksu osavõtutasu kuni 28.september 2 eurot ja põhidistantsidele 5 eurot.

Kirjapanek ja raha tasumine õp. Ann.

Jälle saab suurima osavõtuarvuga Järvamaa kool eriauhinna Yes spordilt.

Kõik õpilased ja õpetajad, kes mingil põhjusel joosta/kõndida ei saa, on oodatud meile vabatahtlikena appi ;)

Kirjapanek ja raha tasumine õp. Ann.

Jälle saab suurima osavõtuarvuga Järvamaa kool eriauhinna Yes spordilt.