Teade lapsevanematele 17. апреля ann

Austatud lapsevanemad!

Seoses riigis eriolukorra jätkumisega jätkame toiduabi jagamist.

Esimesed kaks jaotamise voor läksid ladusalt ja nüüd valmistume toiduaineid juurde tellima, et 4. mail saaks pakkuda toiduabi kõigile soovijatele. Pakki koondame toiduaineid õpilase kahe nädala toiduraha väärtuses. Eeldatavasti on sellele järgnev toidupakkide jagamine 18. mail.

Toiduainete koguste täpsemaks arvutamiseks ja kauba tellimiseks on meil vaja teada toidupakki soovivate laste arvu. Palun andke oma soovist teada majandusjuhatajale, Heli Martinile aadressil: Heli.Martin@retla.edu.ee hiljemalt 23. aprilli kell 9.00-ks

Taotlusesse on oluline märkida järgmised andmed:

lapse nimi, klass, lapsevanema nimi ja telefoni number ning elukoht.

Samuti soovime teada, kas perel on võimalik Oissu toidupakile järele tulla. Toidupakkide väljastamine toimub 4. mail kell 11.00-13.00 kooli söökla sissepääsu juures (Lasteaia tn poolel). Nendele peredele, kes elavad Oisust kaugemal, leiame vajadusel võimaluse toidupaki koju toomiseks.

Lugupidamisega

Jaanus Roosileht

Retla-Kabala Kooli direktor

direktor@retla.edu.ee

Tel 5160676

Austatud lapsevanemad!

Seoses riigis eriolukorra jätkumisega jätkame toiduabi jagamist.

Taotlusesse on oluline märkida järgmised andmed:

lapse nimi, klass, lapsevanema nimi ja telefoni number ning elukoht.

Lugupidamisega

Jaanus Roosileht