Info toidupakkide kohta 27. марта ann

Austatud lapsevanemad!

Kõigis kooliastmetes jätkub distantsõpe eeldatavasti vähemalt kuni 11. aprillini. Pakume kõigile soovijatele võimalust tellida toidupakk 7. aprilliks.
Toiduainete koguste täpsemaks arvutamiseks ja kauba tellimiseks on meil vaja teada toidupakki soovivate laste arvu juba 1. aprilliks. Paki soovijate registreerimiseks oleme koostanud küsitlusvormi, mille leiate külastades järgnevat linki:
Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 1. aprillil  kell 9.00-ks.
Kui Teil on pakisoov rohkem, kui ühele lapsele, siis sisestage samasse vormi kõigi laste nimed ja klass.
Toidupakkide väljastamine toimub 7. aprillil kell 11.00-13.00 kooli söökla sissepääsu juures (Lasteaia tn poolel). Nendele peredele, kes elavad Oisust kaugemal, leiame vajadusel võimaluse toidupaki koju toomiseks.
Järgmine toidupakkide jagamise aeg sõltub distantsõppe jätkumisest peale 11. aprilli.
Parimat tervist kõigile!

Lugupidamisega
Jaanus Roosileht
Retla-Kabala Kooli direktor
direktor@retla.edu.ee
Tel 5160676

Austatud lapsevanemad!

Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 1. aprillil  kell 9.00-ks.
Parimat tervist kõigile!

Lugupidamisega