Huvitav koolivaheaeg 19. октября ann

Eesti Kunstimuuseumi filiaalid Tallinna vanalinnas – Niguliste ja Adamson-Ericu muuseum kutsuvad koolivaheaja esimesel päeval, 25. oktoobril 7–12-aastaseid noori kunstihuvilisi ühisesse laagrisse.

Õpilased veedavad vahva tegevusküllase päeva Niguliste muuseumi endises sakraalhoones ja Adamson-Ericu muuseumi hubases kodanikumajas. Lõbusad ja loomingulised tegevused on seotud nii keskaegses kunstis peituva maailma kui ka jaapani kultuuriga. Laagri läbiv teema on lugude ja legendide jutustamine.

Registreeri laps laagrisse SIIN

Täpsem info SIIN