Contact

Filter

All Management Teachers Kabala lasteaed Study Council Employees

Job position
 
Management (5)

Jaanus Roosileht

Director
5160676
direktor@retla.edu.ee


Kaire Oper

Direktori asetäitja põhihariduse alal
kaire.oper@retla.edu.ee


Siiri Rätsep

History
53011824
siiri.ratsep@retla.edu.ee


Heli Martin

Development manager
5287076
heli.martin@retla.edu.ee


Eda Hunt

Õpetaja, huvijuht
eda.hunt@retla.edu.ee

Teachers (15)

Oisu õppehoone pikapäevarühm

Pikapäevarühm
56454210


Eda Liblik

Õpetaja, huvijuht
eda.liblik@retla.edu.ee


Hillart Press

Õpetaja
hillart.press@retla.edu.ee


Katrin Ivanov

Õpetaja
katrin.ivanov@retla.edu.ee


Külli Liblik

Õpetaja
kylli.liblik@retla.edu.ee


Liivi Vassar

Õpetaja
liivi.vassar@retla.edu.ee


Hurmi Jürjens

Õpetaja
hurmi.jurjens@retla.edu.ee


Merit Oss

Õpetaja
merit.oss@retla.edu.ee


Marit Kreitsaman

Õpetaja
Pikapäevarühm
marit.kreitsman@retla.edu.ee


Reet Mets

Õpetaja
reet.mets@retla.edu.ee


Sirje Kips

Õpetaja
sirje.kips@retla.edu.ee


Tiina Leesmaa

Õpetaja
tiina.leesmaa@retla.edu.ee


Õnne Roosileht

Õpetaja
onne.roosileht@retla.edu.ee


Ülle Valge

Õpetaja
ylle.valge@retla.edu.ee


Ülli Kaiv

Õpetaja
ylli.kaiv@retla.edu.ee

Kabala lasteaed (6)

Kabala õppehoone lasteaed

Kabala õppehoone lasteaed
53036986


Agnes Kostin

Lasteaia õpetaja assistent
agnes.kostin@retla.edu.ee


Betti Meister

Lasteaia õpetaja
betti.meister@retla.edu.ee


Külli Huopolainen

Lasteaia õpetaja
kylli.huopolainen@retla.edu.ee


Anneli Pajumaa

Lasteaia õpetaja abi
anneli.pajumaa@retla.edu.ee


Pille Kupp

Lasteaia õpetaja assistent
pille.kupp@retla.edu.ee

Study Council (11)

Oisu lasteaed

Oisu lasteaed
3871323


Anneli Raitar

Dessert
anneli.raitar@retla.edu.ee


Siiri Rätsep

Õpetaja, õppetöö korraldaja, tervishoiutöötaja
siiri.ratsep@retla.edu.ee


Ülle Laanistu

Õpetaja assistent, jooga juhendaja
ylle.laanistu@retla.edu.ee


Ülle Pent

Lasteaia õpetaja assistent
ylle.pent@retla.edu.ee


Tiiu Aavik

Lasteaia õpetaja assistent
tiiu.aavik@retla.edu.ee


Mairis Rass

Lasteaia õpetaja assistent
mairis.rass@retla.edu.ee


Eda Hunt

Lasteaia liikumisõpetaja
eda.hunt@retla.edu.ee


Eda Liblik

Lasteaia muusikaõpetaja
eda.liblik@retla.edu.ee


Sille Varul

Logopeed, tugiteenuste koordinaator
sille.varul@retla.edu.ee


Galina Kasemaa

Oisu lasteaia majaperenaine
galina.kasemaa@retla.edu.ee

Employees (15)

Eive Roostar

Õpilaskodu juhataja
eiveroostar@gmail.com


Ede Trumm

Õpilaskodu juhataja abi
ede.trumm@retla.edu.ee


Helju Libe

Kütja-koristaja
helju.libe@retla.edu.ee


Imbi Vaheoja

Õpilaskodu juhataja abi
imbi.vaheoja@retla.edu.ee


Janek Marrandi

Infojuht
janek.marrandi@retla.edu.ee


Katrin Altmets

Kokk
katrin.altmets@retla.edu.ee


Kersti Pedak

Kütja-koristaja
kersti.pedak@retla.edu.ee


Kristel Toptši

Peakokk
kristel.toptsi@retla.edu.ee


Liina Leppik

Koristaja


Luule Kurg

Koristaja


Piret Päll

Mathematics
51994580
piret.pall@retla.edu.ee


Sille Varul

Logopeed
5292766
sille.varul@retla.edu.ee


Siret Õitspuu

Koka abi
siret.oitspuu@retla.edu.ee


Urmas Mikola

Remonditööline


Ülle Vahter

Peakokk
ylle.vahter@retla.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.