Teade lapsevanematele seoses toidupakkidega 20. mai ann

Austatud lapsevanemad!

Seoses distantsõppe jätkumisega jätkame toidupakkide jagamist.
Valmistume toiduaineid juurde tellima, et 1. juunil saaks pakkuda toiduabi kõigile soovijatele. Pakki koondame toiduaineid õpilase seitsme päeva toiduraha väärtuses.
Toiduainete koguste täpsemaks arvutamiseks ja kauba tellimiseks on meil vaja teada toidupakki soovivate laste arvu. Sellelgi korral oleme soovijate registreerimiseks koostanud küsitlusvormi, mille leiate külastades järgnevat linki:
Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 26. mai kell 9.00-ks.
Kui Teil on pakisoov rohkem, kui ühele lapsele, siis sisestage samasse vormi kõigi laste nimed ja klass.
Toidupakkide väljastamine toimub 1. juunil kell 11.00-13.00 kooli söökla sissepääsu juures (Lasteaia tn poolel). Nendele peredele, kes elavad Oisust kaugemal, leiame vajadusel võimaluse toidupaki koju toomiseks.

Lugupidamisega
Jaanus Roosileht
Retla-Kabala Kooli direktor
direktor@retla.edu.ee
Tel 5160676

Austatud lapsevanemad!

Seoses distantsõppe jätkumisega jätkame toidupakkide jagamist.
Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 26. mai kell 9.00-ks.

Lugupidamisega
Jaanus Roosileht