Meie koolist

Anett- Kristiin Heinsaar - protokollija

Nele Kask - liige, õpilasomavalitsuse esindaja õppenõukogus

Matthias Varter - liige

Täna toimus kooli õpilasesinduse valimine. Kõige noorem õpilasesinduse liige on 5.klassi Matthias Varter. Presidendiks valiti Virko Veverson ja asepresidendiks Elisa Maria Elias. Ameteid jagus ka teistele kandidaatidele. Protokolle hakkab kirjutama Anett-Kristiin Heinsaar. Hoolekogus saab õpilaste poolt sõna sekka öelda Elisa-Maria ja õppenõukogus Nele Kask. Soovime õpilasesindusele tegusat aastat !

Tervitades,

Piret