Toitlustamise nädal 02.03-06.03
05.03
Reede
06.03
KoolilõunaPelmeenisupp(Kabala) / Värskekapsasupp kanalihaga(Oisu), leib, koolipiimKartul, hakklihakaste, peedisalat, leib, koolipiimHapukapsaborš(Kabala) / Pelmeenisupp(Oisu), leib, koolipiimKöögiviljasupp(Kabala) / Kartul, liha-porgandikaste, salat(Oisu) leib, koolipiimKartul, kaste, kalaburger, toorsalat(Kabala) / Kalaseljanka, hapukoor(Oisu) leib, koolipiim
Riisihelbepuder, mahlakissell(Kabala) / kamakreem, marjad(Oisu)Singivõideleib, keedisesai, kakao(Kabala) / Makaronid võiga, ketšup, tee(Oisu)Saiavorm, piim(Kabala) / virsikuvaht, piim(Oisu)Rullkook(Kabala)Saia-leivavorm, piim(Oisu)
Küpsetis, tee(Kabala) / Sepik vorstiga, põngerjate jõujook(Oisu)Makaronid vorstiga, tee(Kabala) / Ahjukartul, salat, tee(Oisu)Kamajook, juustusai(Kabala) /Moonirull, piim(Oisu)Sepik poolsuitsuvorstiga, tee(Kabala) / Teraviljahelbed, piim(Oisu)