Toitlustamise nädal 07.10-11.10
10.10
Reede
11.10
KoolilõunaKartul, kaste, kotlett, kõrvitsasalat, leib, koolipiim(Kabala)/ Värskekapsasupp lihaga, leib, koolipiim (Oisu)Aedviljasupp viineritega, leib, koolipiim(Kabala) / Makaronid hakklihaga, toorsalat, leib, koolipiim (Oisu)Makaronivorm, toorsalat, leib, koolipiim (Kabala) / Kartul, kaste, kotlett, kõrvitsasalat, leib, koolipiim(Oisu)Värskekapsasupp sealihaga, leib, koolipiim (Kabala) / Seljanka viineritega, leib, koolipiim(Oisu)Kartul, kala, tatarrikaste (hapukurgi ja tomatiga), leib, koolipiimKabala) / Kartul, paneeritud kala, kaste, toorsalat, leib, koolipiim (Oisu)
Kamajook, juustusaiPiima-riisisupp, pasteedisaiAhjukartul muna-piimaseguga(Kabala) / Võileib vorstiga, keedisesai, tee(Oisu)