Toitlustamise nädal 09.03-13.03
12.03
Reede
13.03
KoolilõunaStroogonov, kartul(Kabala ) / Risotto hakklihaga(Oisu) leib, koolipiimKülasupp(Kabala) / Kanasupp(Oisu) leib, koolipiimAhjukana, riis, kaste, kapsasalat(Kabala) / Värskekapsahautis kalkunihakklihaga, kartul(Oisu) leib, koolipiimKalasupp, leib, koolipiimÜhepajatoit(Kabala) /Kartul, guljašš, kapsa-marineeritud kurgisalat(Oisu) leib, piim
Omlett singiga, leib, tee(Kabala) / Täisterasai tomatiga, kakao(Oisu)Kamavaht, marjad(Kabala) / Mannapuder, kissell(Oisu)Võileib singiga, juustusai, tee(Kabala) / Omlett, leib, mahlajook(Oisu)Mannavaht(Kabala) / saiavorm(Oisu) piimTeraviljahelbed, piim(Kabala) / Võileib singivõidega, tee(Oisu)
Piimasupp, võileib pasteediga(Kabala) / Köögiviljasalat, tee(Oisu)Ahjukartul, piim(Kabala) / Makaronid juustuga, tee(Oisu)