Toitlustamise nädal 16.12-20.12
19.12
Reede
20.12
KoolilõunaStrogonov, kartul(Kabala) / Kartuli-makaronisupp(Oisu) leib, koolipiimHakklihasupp(Kabala) / Kotlett, kartul, värskekaps-marineeritud kurgisalat(Oisu), leib, koolipiimJõululõuna(Kabala) / Seljanka viineritega, leib, koolipiim(Oisu)Ahjukana, kartul, kaste, leib, koolipiim(Kabala) / Ahjuliha, kartul, kaste, praekapsas, kõrvitsasalat, leib, piim(Oisu)
Võileib singiga, juustusai, kakao(Kabala) / Tatar võiga, tee(Oisu)Mannapuder, marjakissell(Kabala)Omlett, leib (Kabala) / Makaronid, ketšup (Oisu), teePiimakissell, marjad(Kabala)
Röstitud saiakuubikud, kissell(Oisu)Piima-riisisupp, heeringaleib(Kabala) / Pasteedileib, keedisesai, piim(Oisu)Kamavaht, marjad(Oisu)Ahjukartul viineritega, piim(Kabala)